UV2L Team

ovJS7byOOTk.jpg
youtube-logo.png
IMG_20200131_154920.jpg

Історія команди UV2L

     Команда "Товариства друзів радіо" формувалася зі спортсменів з радіоз'язку на КХ та УКХ на основі колективів UR4LZG (US5L) та UT0LWR (UV2L) . Тренером команди довгий час був UX7LQ Панченко Микола Миколайович. До команди на початку були залучені тренери та оператори з досвідом UT5LA, UR2LR, UT2LA, UT1LR, UR2LM, UR3LPM, UT5LU, UT3GF, UT8LN та інші. 

    За більше ніж 15 років існування команди UV2L, здобуто чимало перемог, але найбільше наше досягнення в тому, що наш дружній колектив приймає нових радіоаматорів, які отримують позивні, проводять перші радіозв'язки, стають учасниками змагань.

 

    Останніми роками багато уваги ми приділяємо змаганням на ультракоротких хвилях. Щорічно ми приймаємо участь в міжнародних весняних змаганнях, Польовому дні, Чемпіонаті України, осінніх Кубках України, Марконі. Участь в цих змаганнях майже завжди супроводжується польовими виїздами в різні місця Харківщини - Балаклійський, Золочівський, Великобурлуцький райони.

    В 2019 році члени нашої команди стали Чемпіонами України з радіозв'язку на УКХ.

    Зараз активні спортсмени команди такі: UR6LF Володимир, UT3GF Влад, UR2LM Леонід, UX2LX Олександр, UT8LN Дмитро, UT1LR Олександр, UR3LPM Олександр, UR6LNW Сергій, UR6LPM Павло, UT5LA Євген.

ГО ТДР логотип

ГО "ТДР" є добровільним громадським об'єднанням, засновниками та членами якого є фізичні особи, яке об'єднує за спільними інтересами аматорів, зацікавлених в галузі радіо.

© 2016-2021 ГО "ТДР", Харків

Пишіть нам:

 

Панченко Д.М.

пр.Тракторобудівників 150-39, Харків,​ 61211

УКРАЇНА

ur4lzg@gmail.com

Рефлектор ГО "ТДР"​​​

Офіційні сторінки Громадської Спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга"
в мережі Інтернет та Фейсбук:
www.vrl.org.ua
  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now