top of page

UV2L Team

Історія команди UV2L

     Команда "Товариства друзів радіо" формувалася зі спортсменів з радіоз'язку на КХ та УКХ на основі колективів UR4LZG (US5L) та UT0LWR (UV2L) . Тренером команди довгий час був UX7LQ Панченко Микола Миколайович. До команди на початку були залучені тренери та оператори з досвідом UT5LA, UR2LR, UT2LA, UT1LR, UR2LM, UR3LPM, UT5LU, UT3GF, UT8LN та інші. 

    За більше ніж 15 років існування команди UV2L, здобуто чимало перемог, але найбільше наше досягнення в тому, що наш дружній колектив приймає нових радіоаматорів, які отримують позивні, проводять перші радіозв'язки, стають учасниками змагань.

 

    Останніми роками багато уваги ми приділяємо змаганням на ультракоротких хвилях. Щорічно ми приймаємо участь в міжнародних весняних змаганнях, Польовому дні, Чемпіонаті України, осінніх Кубках України, Марконі. Участь в цих змаганнях майже завжди супроводжується польовими виїздами в різні місця Харківщини - Балаклійський, Золочівський, Великобурлуцький райони.

    В 2019 році члени нашої команди стали Чемпіонами України з радіозв'язку на УКХ.

    Зараз активні спортсмени команди такі: UR6LF Володимир, UT3GF Влад, UR2LM Леонід, UX2LX Олександр, UT8LN Дмитро, UT1LR Олександр, UR3LPM Олександр, UR6LNW Сергій, UR6LPM Павло, UT5LA Євген.

bottom of page