top of page

Диплом "ХАРКІВ"

Диплом заснований громадською організацією «Товариство друзів радіо».
Диплом присуджується за проведення двосторонніх радіозв'язків (або спостережень - SWL) з радіостанціями міста Харкова та Харківської області на КВ і УКВ діапазонах.
 
Для отримання диплома необхідно набрати 25 очок. Кожний радіозв'язок (або SWL) з Харковом і Харківською областю на КВ діапазонах дає 1 очко, на УКХ діапазонах - 2 очка. Для станцій, які знаходяться на відстані більш ніж 500 км від харківського кореспондента, досить провести 1 QSO (або SWL) на УКХ діапазоні. Радіозв'язок (або SWL) із спеціальним або ювілейним позивним EM / L .., EN / L .., EO / L ... дає 5 очок.
 
Заявка на отримання диплома «Харків» повинна містити відомості про проведені QSO (або SWL) і завірятися особистим підписом. Бланк заявки можна завантажити тут. Учасники змагань «Слобожанський Спринт» можуть отримати диплом «Харків» на підставі звіту та спрощеної заявки (при цьому 25 очок набирати не обов'язково). Бланк спрощеної заявки можна завантажити тут.
 
Оплата здійснюється поштовим або банківським переказом. Вартість диплому для членів ОДР становить 7 грн. Для радіоаматорів України: 15 грн. Для радіоаматорів Росії: екв. 3 дол. США або 3 IRC, для радіоаматорів інших країн: 5 дол. США або 5 IRC (вкл. Пересилку). Адреса для надсилання заявок та поштового переказу: Панченко Дмитру Миколайовичу, а / я 2373, Харків-1, 61001, Україна.
 
E-mail для надсилання заявок та питань по диплому: ut8ln(at)ukr.net

bottom of page