top of page

Участь UV2L/p в Польовому Дні України на УКХ

Виїзд на Польовий день - завжди як свято, а тим більше, якщо приїзжають друзі. Напередодні змагань зустрілися з багатьма одноклубниками ТДР, які завітали на нашу позицію. Здавалося, що якщо ми вже приїхали - пів справи зроблено, поставили намети -ще більше впевненості. Відсвяткували День народження UR3LPM... Дощ, котрий почався в суботу вранці дещо додав драйву, бо позиції НВЧ та 144 ще навіть не були готові...


З початком змагань запустилася тільки позиція 432 МГц, а на інших (як завжди) то не працювало LNA, то ще щось . Через годину чаклунства запрацювало майже все. Правда, зайве (непрацююче) довелося прибрати.


Влад UT3GF фільмував природу та іноді нас та відпочивав від вело експедиції на КХ... обидва фільми будуть пізніше на його youtube каналі.


Проходження було може трохи гірше, ніж в минулому році, але часом відкривався якийсь керунок на 10-20 хвилин, і ми встигали провести декілька дальніх QSO.


Після часу ночі за місцевим часом, робити на діапазонах було майже нічого, тому відпочили, а о 4 чи 5-ій годині ранку запустили станцію знов.

Була надія вранці допрацювати західний керунок, але майже кожне QSO навіть з київською областю вдавалося не відразу. З EM5K не зрослося, також з EW/R3XA, хоча ми його чули часом добре. На схід - новий кореспондент UB4UAA, північ RT2M (ODX 869 км).

Загалом провели 144- 145 QSO, 432- 73 QSO, 5.6- 10 QSO, 10- 9 QSO.


На 24 ГГц поки що не вдалося провести QSO.


З Харківської області було 14 станцій.


Дякуємо всім за проведені зв'язки
! До зустрічі на Чемпіонаті України у серпні, 73!

Comments


Найцікавіше
Останні пости
Шукати за тегом
Ми в соцмережах
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page