top of page

ТДР 30 РОКІВ!

Дорогі друзі, друзі радіо!


Я передивився старі документи і знайшов дату реєстрації "Товариства друзів радіо" -  19.10.1993 р.


Мені було тоді 13 років, але пам'ятаю піднесений настрій мого батька UX7LQ, коли все ж таки вдалося організувати новий харківський радіоклуб!


Попереду було багато роботи, багато досягнень і нових перспектив. Про нас почули дуже швидко, і ми стали відомі далеко за межами Харківщини і навіть України. 

Микола Миколайович присвятив себе нашій організації, але коли його не стало, нам прийшлося гуртом братися за діло і проходити складний етап життя клубу - розрив з ЛРУ, пошук нового приміщення, перереєстрація, пошук можливостей, як заявити про себе і як зберегти колектив.


І ось нам вже 30. Вітаю нас всіх з цією датою, і пропоную згадати ось що.


Разом ми проходили через багато складностей - відокремлення від єдиної обласної радіоаматорської організації, постійний пошук приміщення, складні взаємодії з державними інституціями, боротьба за наші права та частоти, найважче - втрати колег...


Тепер війна, яка ще триває. Збожеволівший сусід вирішив, що ми не маємо право на існування.

Але згуртувавшись, всі разом, ми все одно переможемо. Немає такої сили, яка би знищила об'єднану націю.

І після нашої Перемоги ми знову займемося своїми радіоаматорськими справами, і знову прийдеться вирішувати багато складних питань, бо, нажаль, радіоаматорство в Україні знаходиться у катастрофічному стані. Але ми зробимо те, що буде в наших силах. 


Давайте подякуємо всім нам, що ми тримаємося разом, підтримуємо контакти, допомагаємо, відчуваємо себе частиною великого світового товариства радіоаматорів, та нашого невеликого, але активного клубу.


Вітаю всіх з тридцятиріччям і довгих років тобі, ТДР!Comments


Найцікавіше
Останні пости
Шукати за тегом
Ми в соцмережах
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page